در دنیای سرقت ماسک، اتباع خارجی در ایران واکسن دریافت می‌کنند

سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران امروز در مراسم افتتاح مرکز واکسیناسیون روستای رضی‌آباد بالا شهریار اظهار کرد: از آنجایی که امروز مسئله اول کشور واکسیناسیون است، فرموده مقام معظم رهبری و دستور فرمانده کل سپاه مبنی بر دراختیار گذاشتن تمام امکانات سپاه برای واکسیناسیون عمومی بوده است.

وی افزود: از حدود یک ماه پیش، امروز شاهد اضافه‌شدن ۲۹‌امین مرکز تجمیعی واکسیناسیون در سطح استان تهران در شهریار هستیم که ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با اشاره به جمعیت بالا در شهریار، بیان کرد: امروز علاوه بر واکسیناسیون ۱۸ سال به بالا، اتباع خارجی مجاز کشور نیز واکسینه می‌شوند و افتخار بزرگی است در دنیایی که کشورهای متمدن ماسک‌ها و اکسیژن‌ها را در فرودگاه از یکدیگر دزدیدند، ما این امر را عملی کردیم.

ذوالقدر ضمن توصیه به مردم برای جانماندن از فرآیند واکسیناسیون، گفت: امروز برای کسانی که توانایی جسمی برای حضور در مرکز واکسیناسیون را ندارند، سپاه ناحیه شهریار موظف است خودروی خود را در اختیار گذاشته و شهروند مورد نظر را در صورت امکان به محل واکسیناسیون منتقل کند.

وی تصریح کرد: روز به روز آمار واکسیناسیون، مراجعات و مراکز تزریق رو به افزایش است و ما در سطح مراکز واکسیناسیون استان تهران هیچ صف و انتظار طولانی مردم را ندیدیم.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود