وزیر اطلاعات:
توطئه‌های دشمن برای اختلاف‌افکنی بین قومیت‌ها را ناکام گذاشته‌ایم

وزیر اطلاعات با ابراز تاسف از اینکه دشمنان درصدد ایجاد توطئه‌های مختلف برای اختلاف‌افکنی بین قومیت‌ها هستند، گفت: بی‌تردید تیزبینی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و از سویی نیروهای مسلح ایران اسلامی تمام توطئه‌های آنان را ناکام گذاشته است.
وزیر اطلاعات در ادامه نیز برقراری و ایجاد فضای امن برای ارائه خدمات دولت در زمینه‌های مختلف از جمله رونق اقتصادی در راستای جهش تولید را مهم ارزیابی و تصریح کرد: امنیت پایدار زمینه را برای خدمت گزاری هر چه بیشتر مردم فراهم می‌کند.

وی همدلی، همراهی و هم افزایی بین همه اقشار را در آذربایجان‌غربی مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: در این استان تمام ادیان اقوام مذاهب و همه اقشار باید بتوانند از مواهب موجود به صورت یکسان بهره‌مند شوند.

در ادامه نماینده، ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه نیز در این دیدار رضایت الهی را در گرو خدمت صادقانه به مردم دانست و گفت: با توجه به ظرفیت‌های آذربایجان غربی می‌طلبد که دولت سیزدهم. توجه ویژه‌ای بدان داشته باشد.

حجت الاسلام قریشی با بیان این که آذربایجان غربی رنگین کمان مذاهب و ادیان است که با یک وحدت مثال زدنی در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند افزود: مردم بصیر استان وحدت خود را در برابر توطئه‌های مختلف حفظ کرده اند که امیدواریم با تمهیدات دولت این یکپارچگی افزایش یابد.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود