قالیباف:
لایحه رتبه بندی معلمان روزهای آینده به صحن مجلس می‌آید

قالیباف در پاسخ به مطالبات معلمان گیلانی در خصوص لایحه رتبه‌بندی معلمان اعلام کرد که شب گذشته لایحه رتبه‌بندی معلمان در سامانه بارگذاری شد و در روزهای آینده به صحن علنی مجلس می‌آید.

محمد باقر قالیباف صبح امروز همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس برای شرکت و سخنرانی در یادواره سرداران، فرماندهان و ۵۵۰ شهید شهرستان صومعه‌سرا و ۲۳ شهید مدافع حرم استان گیلان در ضیابر وارد گیلان شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در نخستین برنامه خود با حضور در مدرسه دخترانه حضرت رقیه (س) رشت زنگ شکوفه ها را به صدا درآورد.

قالیباف پس از نواختن زنگ شکوفه ها در دبستان دخترانه حضرت رقیه (س) رشت، با اولیای دانش آموزان و معلمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این گفت‌وگو یکی از معلمان با گلایه از وضعیت معیشتی فرهنگیان خطاب به رئیس مجلس گفت که وضعیت معیشتی معلمان مناسب نیست و با اجرای لایحه رتبه‌بندی تمام معلمان انگیزه مضاعف گرفته و بیشتر تلاش خواهند کرد.

قالیباف در پاسخ به مطالبات این معلم اعلام کرد که شب گذشته لایحه رتبه‌بندی معلمان در سامانه بارگذاری شد و در روزهای آینده به صحن علنی مجلس می‌آید.

در راستای اجرای برنامه‌های پنج ساله توسعه، سال گذشته با تلاش مجلس، دولت دوازدهم مجاب شد تا لایحه رتبه‌بندی را به مجلس ارائه کند که این پیگیری‌ها نتیجه داد و لایحه رتبه بندی در اسفندماه ۱۳۹۹ به مجلس ارائه شد.

چهارشنبه ۳۱ شهریور این لایحه برای ورود به صحن در سامانه قوانین مجلس ثبت شد تا برای بررسی نهایی راهی صحن علنی مجلس شود، با تصویب این قانون معلم از حیث مهارت‌ها، توانمندی‌ها و دانشی که دارد، ارزیابی و رتبه بندی می‌شود.

 

مدرسه و دفاع مقدس دانشگاهی برای تربیت نسل آینده ایران است

مدرسه و دفاع مقدس دانشگاهی برای تربیت نسل آینده ایران است

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی، گفت: مدرسه و دفاع مقدس دانشگاهی برای تربیت نسل های آینده ایران اسلامی است.

محمد باقر قالیباف صبح پنج شنبه در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور در مدرسه حضرت رقیه (س) با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با آغاز سال تحصیلی، اظهار کرد: در دفاع مقدس بسیاری از جوانان کشور با دشمن مبارزه کردند و به شهادت رسیدند.

وی با تأکید بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان نسل جوان کشور، افزود: تقارن هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی تقارن زیبایی است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مدرسه و دفاع مقدس هر دو دانشگاه برای تربیت هستند، گفت: این دو سنگر مهمی است آینده کشور را تضمین کرده و می‌کند.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان این مراسم عکس یادگاری با دانش آموزان این مدرسه گرفت.

 

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود