کشف ۸۱ کیلو تریاک از یک منزل مسکونی

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در گفت‌وگویی از دستگیری 2 سوداگر مرگ و کشف بیش از 81کیلو تریاک خبر داد.

سرهنگ حسنوند در تشریح جزییات خبر فوق اظهار داشت: بنابر اعلام شکایت و گزارش تعدادی از شهروندان تهرانی در جنوب تهران مبنی بر فعالیت مشکوک مالک یک باب منزل در زمینه فروش و قاچاق مواد مخدر، پرونده ای در این خصوص در پایگاه نهم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب تشکیل و بررسی و تحقیق پیرامون جزییات آن در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد : با پیگیری و تحقیات میدانی پلیس در محل، صحت و چگونگی عملکرد متهمان پرونده برای پلیس محرز و اقدامات مقدماتی جهت اخذ دستور ورود به منزل از طرف مرجع قضایی انجام شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود:سرانجام پس از انجام تمامی جوانب و پس از اطمینان از حضور متهمان در مخفیگاهشان اکیپی از مامورین این پلیس به محل سکونت متهمان مراجعه در عملیاتی متهمان را دستگیر کرده و در بازرسی از مخفیگاه متهم 81کیلو و 200گرم تریاک کشف شد.

سرهنگ حسنوند خاطرنشان کرد: متهمان به جرائم خود اعتراف کرده و برای پیگرد قضائی پس از انتقال به مقر پلیس به مراجع قضائی معرفی شدند.

منبع: فارس

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود