واکنش پلیس به بادیگاردهای خانم بازیگر

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ضمن تأکید بر این که چیزی به نام «بادیگارد شخصی» وجود ندارد، به شدت از بی‌توجهی نسبت به حل مشکل ترافیک در تهران انتقاد کرد.

سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای چهل و نهمین مرحله از طرح رعد با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره حواشی مطرح شده پیرامون بادیگاردهای یکی از بازیگران سینما و تلویزیون که تصاویرش در فضای مجازی منتشر شده است،‌ گفت:‌ ما چیزی به نام بادیگارد نداریم و در بخش خصوصی هم چنین چیزی مطرح نیست. بحمدالله امنیت خوبی برای همه مردم برقرار است.

وی ادامه داد: شرکت‌هایی نیز دارای مجوز قانونی هستند مانند مراکز انتظام که اینها در تأمین امنیت محلات و اماکن عمومی به پلیس و کلانتری ها کمک می‌کنند اما اینکه چیزی به نام بادیگارد شخصی داشته باشیم درست نیست و چنین چیزی نداریم.

رحیمی در ادامه از بی توجهی‌ها به حل معضل ترافیک در تهران نیز انتقاد کرد و گفت:‌ ترافیک تهران موضوعی قدیمی است که متأسفانه هیچ اقدام اساسی در مورد آن نشده در حالی که روزانه هزار دستگاه خودرو به تعداد خودروها در تهران اضافه شده و در هر روز حدود یک میلیون دستگاه خودرو نیز وارد تهران شده و هنگام شب از آن خارج می شوند. ما شاهد آن هستیم که هیچ اقدامی برای از رده خارج کردن خودروهای فرسوده انجام نمی شود.

وی تصریح کرد:‌ متأسفانه اقدامی نیز برای تقویت حمل و نقل عمومی نشده است و تجمیع خودروها عامل ترافیک است. من از همین جا بار دیگر به مسئولانی که باید این بسترها را فراهم کنند یادآوری می‌کنم که به فکر حل معضل ترافیک باشند.

رحیمی با بیان اینکه ترافیک در نیمه دوم سال افزایش می یابد گفت: ‌در این ایام میزان استفاده از خودروی شخصی افزایش می‌یابد و تغییر ساعت و سرمای هوا نیز سبب افزایش حجم ترافیک می‌شود بنابراین حتما باید دستگاه‌های مسئول و متولی در این زمینه فکری اساسی داشته باشند.

وی با بیان اینکه با این روند احتمال اینکه ترافیک تهران از وضعیت فعلی بدتر هم بشود وجود دارد، ‌افزود: ‌ما در جلسات مختلف این موضوع را منتقل کرده‌ایم.

رحیمی در پاسخ به پرسشی درباره برگزاری مراسمات عزاداری پایان ماه صفر نیز گفت: ‌در این خصوص تمهیدات انتظامی لازم پیش بینی شده و همان طور که همکاران من در ایام عزاداری دهه اول محرم، اربعین و… تمهیدات لازم را اتخاذ کردند، این بار نیز اقدامات خود را انجام خواهند داد.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود