پای آمریکایی‌ها هر جا باز شده جز چپاول و غارت نتیجه‌‌ای نداشته است

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین بعداز ظهر امروز با حضور در روستای اورگان شهرستان چادگان در یادواره شهید «اله کرم محمود صالحی»، شهید شاخص بسیج عشایری کشور با بیان اینکه بیان شجاعت‌ها، دلاوری‌ها، حماسه آفرینی‌ها و ایثارگری‌های عشایر در زمان کوتاه میسر نیست، از نقش عشایر در حفظ امنیت کشور در ادوار مختلف تاریخ سخن به میان آورد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: دفاع مقدس تاریخی سراسر مشحون از فداکاری‌های عشایر سراسر کشور است، مانند بزرگانی همچون سردار حاج قاسم سلیمانی که افتخار جهان اسلام است و وی از ایل محمد سلیمانی و بختیاری بوده که به فارس و از آنجا به کرمان مهاجرت کرده‌اند.

وی افزود: عشایر از ابتدای طلوع اسلام مذهب تشیع را اختیار کردند و همیشه گوش به فرمان مراجع و بزرگان دین بودند و بعد از انقلاب نیز نشان دادند که گوش به فرمان امام و رهبری هستند و نظام امام و امت در بین عشایر جاری است.

سلیمانی از حضور دلاورمردان عشایر در بین مدافعان حرم سخن به میان آورد و گفت: شمار شهدای جامعه عشایری و به خصوص عشایر بختیاری بسیار زیاد است و این فداکاری‌ها منبع افتخار برای کشور بوده و به همین سبب دشمن از این فداکاری‌ها ناراحت است و این سبک زندگی و گوش به فرمان امام مسلمین بودن که راز موفقیت انقلاب اسلامی است را برنمی‌تابد چرا که هرگاه ایران ضعیف بوده توانسته‌اند به ما ظلم کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: امروز دشمن با استفاده از ماهواره و فضای مجازی قصد دارد تاریخ را تحریف کرده و اذهان و اراده مردم ایران را متزلزل کند چرا که می‌داند این پایداری و امید به آینده مردم ایران است که سبب پیروزی ایشان در برابر اینبار جهانی شده است.

وی تاکید کرد: دشمن می‌خواهد انقلاب اسلامی را متوقف کند تا جهان اسلام و کشور ما را بار دیگر زیر سیطره خود قرار دهد اما مردم باید ببینند تاکنون آمریکا و کشورهای غربی در کشورهایی که پا گذاشتند آیا خدمتی کرده‌اند یا فقط چپاول، غارت، اشغال و کشتار را به همراه داشته‌اند.

سلیمانی اظهار کرد: امروز دشمنان ادعا می‌کنند دلسوز مردم ایران هستند در حالی که آن‌ها دلسوز مردن خودشان هم نیستند بلکه تنها دلسوز کارتل‌های بزرگ نفتی، منافع سرمایه داران و صهیونیست‌ها هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: امروز کشور دچار مشکلاتی شده است اما ایران اسلامی به برکت خون شهدا جزیره امن و باثبات جهان است، امنیت ما بر بستر خون مطهر شهدا و نه متکی بر امکانات مادی است و با این امنیت مردم پایه تلاش خواهد کرد و بر مشکلات فائق خواهد آمد.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود