دریادار سیاری:
مقابله با هر گونه تهدید در دستور کار نیروهای چهارگانه ارتش است

معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه «مقابله با هر گونه تهدید در دستور کار نیروهای چهارگانه ارتش است»، گفت: امروز ارتش با توجه به ماموریت خطیری که بر عهده دارد به اتفاق دیگر نیروهای مسلح کشور باید آماده باشد تا در هر مقطع زمانی و در هر شرایطی در مقابل هر تهدیدی با توجه به پیچیدگی‌های تهدید و عدم قطعیتی که در آینده وجود دارد و همچنین تغییراتی که روز به روز در زمینه تهدیدات مشاهده می‌کنیم، آمادگی خود را حفظ کند.

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش صبح شنبه در حاشیه مراسم تجدید میثاق کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با آرمان های امام (ره) که به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس این سازمان با فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی برگزار شد، در جمع خبرنگاران خاطر نشان کرد: تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ۲۴ مهر سال ۱۳۵۸ نشان از تفکر عمیق و نگاه بلند امام به ارتش است.

وی گفت: امروز مفتخریم که در مرقد مطهر امام خمینی (ره) حضور یافته‌ایم تا ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق و اعلام کنیم همانطور که تا کنون این سازمان با موفقیت کارهای خود را پیش برده و تفکر تمام را به اجرا درآورده است، این مسیر ارزشمند را در جهت ارتقای توانمندی‌های ارتش برای انجام مأموریت خطیر حفظ انقلاب و نظام و تمامیت ارضی کشور ادامه می‌دهیم و بر این توانمندی می‌افزاییم.

معاون هماهنگ کننده ارتش با تاکید بر اینکه امروز ارتقای توانمندی مستمر برای مقابله با هر گونه تهدید در دستور کار نیروهای چهارگانه ارتش است، اظهار کرد: امروز ارتش با توجه به ماموریت خطیری که بر عهده دارد به اتفاق دیگر نیروهای مسلح کشور باید آماده باشد تا در هر مقطع زمانی و در هر شرایطی در مقابل هر تهدیدی با توجه به پیچیدگی‌های تهدید و عدم قطعیتی که در آینده وجود دارد و همچنین تغییراتی که روز به روز در زمینه تهدیدات مشاهده می‌کنیم، آمادگی خود را حفظ کند و ارتقا دهد و در جهتی حرکت نماید که آمادگی مقابله با هر تهدیدی را داشته باشد.

دریادار سیاری گفت: به لطف خدا امروز به همت همه دست اندرکاران در حوزه تامین تجهیزات بومی برای دفاع از کشور به نقطه مطلوب رسیده‌ایم؛ البته که این خاتمه کار ما نیست و باید بصورت مستمر در جهت ارتقای این توانمندی تلاش کنیم. امروز همچنین در حوزه پرورش نیروی انسانی که مهمترین مولفه در زمینه دفاع از کشور و و کارآمدی نظام دفاعی کشور است اقدامات ارزشمندی انجام شده است. در زمینه ارتقای توانمندی‌های معنوی و بصیرتی کارکنان ارتش نیز در سازمان عقیدتی تلاش فراوانی شده است و امروز کارمندانی در ارتش داریم که با ایمان اخلاص و از خودگذشتگی توانمندی لازم جهت انجام ماموریت را دارند.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود