نیروی انتظامی محور تأمین امنیت عمومی و اجتماعی در کشور است

احمد وحیدی در حاشیه نشست فصلی فرماندهان، روسا و معاونان ناجا (ویدئو کنفرانسی) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف اصلی اینجانب برای حضور در این نشست با حضور فرماندهان، روسا و معاونان ناجا، عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی و تشکر از زحمات تمامی مسئولان، فرماندهان و سربازان جان برکف ناجا است.

وی ادامه داد: این سربازان، پاسداران نظم و امنیت در کشور هستند؛ امنیت امروز را مدیون حضور این عزیزان هستیم و به تعبیر فرماندهی معظم کل قوا نیروی انتظامی از ستون های استوار امنیت در کشور است.

وزیر کشور با بیان اینکه یکی دیگر از اهداف حضور در این جلسه بررسی اقدامات در دستور کار نیروی انتظامی است، عنوان کرد: کارهای بسیار مهمی در نیروی انتظامی خصوصا در حوزه هوشمندسازی پلیس انجام شده است؛ ان شاءالله با تحقق پلیس هوشمند یک گام بسیار بزرگ در ارتقاء نیروی انتظامی برداشته خواهد شد.

وی تاکید کرد: نیروی انتظامی محور تامین امنیت عمومی و اجتماعی در کشور است از این‌رو تمامی دستگاه ها باید برای رفع نیازها و خواسته های ناجا هماهنگی های لازم را به عمل آورند.

وحیدی خاطر نشان کرد: بحمداله امروز نیروی انتظامی از قدرت های ارزشمندی برخوردار و همچنین با بهره مندی از فناوری های روز به عنوان نیروی حرفه ای مطرح است؛ ضمن اینکه نیروی انتظامی دارای نیروهای جان برکفی است که در تامین امنیت کشور و مردم و همچنین مبارزه با قاچاق مواد مخدر و هرآنچه که جوانان این کشور را به تباهی می کشاند مبارزه می کند.

وزیر کشور گفت: نیروی انتظامی استوارانه و مردانه در این راه ایستاده و ما نیز به آن افتخار می کنیم، از سویی عده ای حرف های بی منطق و ماجراجویانه می زنند اما ما می گوییم که سند صحت عمل ما در مبارزه با مواد مخدر، شهدای بزرگ نیروی انتظامی است.

وحیدی در خصوص هوشمندسازی پلیس گفت: به کارگیری فناوری های روز، چابک سازی و پاسخ به هنگام، توسعه اشراف اطلاعاتی و استفاده از ظرفیت های برون سازمانی برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر از محورهای اصلی پلیس هوشمند است که در این راستا اقدامات مطلوبی انجام شده است.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود