تماس تلفنی قالیباف با امیرعبداللهیان

در پی تماس‌های تلفنی مسئولان کشورمان به منظور کسب اطلاع از وضعیت سلامت حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در پی ابتلای وی به کرونا، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه) در تماسی تلفنی با وزیر امور خارجه از سلامت امیرعبداللهیان اطلاع حاصل کرد.

گفتنی است امیرعبداللهیان در پی ابتلا به کرونا در قرنطینه به سر می‌برد و آنگونه که سعید خطیب‌زاده پیش از این اعلام کرد وزیر خارجه در قرنطینه در حال انجام کارهای روزانه است.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران، علی شمخانی دبیر شورای‌عالی امنیت ملی، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تنی چند از مسئولان کشوری و لشکری دیگر نیز روز گذشته (شنبه) در تماس‌های تلفنی از وضعیت سلامت وزیر امور خارجه کشورمان اطلاع حاصل کردند.

به گزارش فارس، تعدادی از وزرا و مقامات خارجی نیز در تماس تلفنی و یا با ارسال پیام جویای حال وزیر امور خارجه شده و برای وی آرزوی بهبودی کردند.

وزرای خارجه چین، روسیه، جمهوری آذربایجان، عراق و سوریه در این خصوص تماس تلفنی برقرار کردند و جویای حال وزیر امور خارجه کشورمان شدند و وزرای خارجه اردن و کویت هم در پیامی برای وی آرزوی بهبودی هر چه سریع‌تر کردند.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود