مشارکت مردم در انتخابات برگ برنده ایران در مواجهه با تحریم‌ها است

نماینده مردم ارومیه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت مردم در انتخابات برگ برنده جمهوری اسلامی در مواجهه با تحریم های ناجوانمردانه دشمنان است.

وحید جلال زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان ‌اینکه‌ دشمنان برای عدم حضور مردم در انتخابات اقدام‌ به بمباران خبری و جنگ روانی می کنند، افزود: آنها برای عدم مشارکت مردم در پای صندوق های رای دست به هر اقدامی می زنند و تلاش می کنند ملت را نسبت به آینده کشور ناامید کنند.

وی اضافه کرد: با بصیرتی که مردم دارند و همان گونه که در تمام برهه ها حضور یافته اند، این بار نیز شعور خود را به نمایش خواهند گذاشت.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، حضور در انتخابات را موهبتی الهی و فرصتی بزرگ عنوان کرد و اظهار داشت: با عقب نشینی ‌وترک صحنه انتخابات، هیچ‌ اتفاقی در وضع موجود و حل مشکلات پیش رو نخواهد افتاد.

جلال زاده گفت: دشمنان و رسانه های بیگانه با تبلیغات منفی در تلاش هستند تا مردم را از صف های رای دور کرده و انتخابات را کمرنک کنند، ولی حضور هوشمندانه و پرشور درپای صندوق های رای امید دشمنان را به یاس تبدیل خواهد کرد.

وی بیان کرد: پایگاه اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی، مردم است و مشارکت ملت در انتخابات و عرصه های مختلف یک حضور تشریفاتی نبوده بلکه مردم همواره نقش اصلی را ایفا کرده اند.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ماه سال جاری به طور همزمان برگزار می شود.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود